שמלות ערב קיץ 2017
שמלות ערב קיץ סתיו
שמלות ערב סתיו חורף 2018
פרנק ליימן סתיו-חורף 2017-18
נעלי נשים
שמלות ערב - אביב 2018
שמלות ערב אביב קיץ -2017
אביב - קיץ 2018
שמלות ערב קיץ 2018

חיה אופנת נשים חיה אופנת נשים חיה אופנת נשים חיה אופנת נשים חיה אופנת נשים

בית האפנה חיה שמלות ערב במרכז לנשים ונערות, הינו בעל מוניטין של 50 שנה בהלבשת נשים. אצל חיה תוכלו למצוא שמלות ערב מעצבים ויבוא של בגדי ערב לנשים.  צוות היועצות מציע ללקוחות בית האופנה  הלבשה אופנתית למקורבי החתן והכלה, לאמא, לאחיות ואפילו לסבתא. בנוסף ישנה מתפרה מקצועית, ובה ניתן להתאים את השמלה למידות גופה של הלקוחה בהתאם לדרישותיה ולדגמי שמלות ערב מעצבים בבית האופנה. אצל חיה תוכלו למצוא בגדי ערב לנשים, בגדים לצהריים ושמלות קלילות במידה והצורך הוא בהופעה אלגנטית ופחות מחייבת, והכל בשרות אמין ואדיב ובמחירים טובים.

אודות חיה בגדי נשים

 

השמלה צריכה להיות מונחת טוב

ההיסטוריה של בית האופנה "חיה" מתחילה בשנת 1959, אז פתחו חיה ובעלה אהרון את "סלון חיה" – חנות שמלות ערב במרכז ראשון לציון, וליתר דיוק – ברחוב רוטשילד 60 בעיר. כל הבגדים בחנות נבחרו על ידי חיה, ורק על פי טעמה האישי, והפכו את המקום לחנות בגדי ערב לנשים מיוחדת במינה.

"השמלה צריכה להיות מונחת טוב" זה היה המשפט שאפיין את חיה, ושלאורו ניהלה את החנות. בזכות המשפט האלמותי הזה, שמלווה את מנהלי החנות עד היום, זרמו לחנות עוד ועוד לקוחות מרוצות, שנהנו משמלות ערב מעצבים, מאופנה עילית אירופאית שלא ניתן היה להשיג אז בחנויות רבות, וגם, כמובן, מיחס אישי ומשפחתי.

 

דרכה האישית של חיה בעולם האופנה

 

אמנם את החנות פתחו חיה ובעלה בשנת 1959, אולם חיה החלה את דרכה בתחום האופנה הרבה קודם. כבר בגיל 14 למדה את רזי התפירה, ובתוך זמן קצר, כך מספרים, יכולה היתה לתפור שמלה רק לפי הרגש, בלי תכנון קודם על הנייר. עם עלייתם של חיה ואהרון ארצה, התקבלה חיה מיד בחנות האופנה "אחיות אנגלנדר" שפעלה ברחוב אלנבי בתל אביב ונחשבה לחנות שמלות ערב במרכז מהמובילות בארץ. הניסיון שצברה בתחום והאהבה הגדולה לעיצוב אופנה, הם אלה שהביאו אותה לפתוח את "סלון חיה", שממשיך להפעיל עד היום בית מלאכה לתפירה ולתיקונים של בגדי ערב לנשים ושמלות ערב מעצבים, על מנת שהשמלה, כמו גם כל בגד אחר, יהיו, כדברי חיה, "מונחים טוב" ויחמיאו לגוף הלקוחה.

 

במרוצת השנים הפך סלון חיה לבית אופנה ייחודי לשמלות ערב במרכז ובגדי ערב לנשים, אך המוטו שלו תמיד נשאר: הבגד צריך להיות מונח טוב, ולכן כל מי שנכנסת לסלון יודעת, שהיא תצא ממנו גם בגד שיתאים בצורה מדויקת למבנה גופה ולאופייה.

 

לשירותך תמיד,

 

צוות סלון חיה.

 


שעות פתיחה
א- ה-9:30 - 14:00 16:00 - 20:00
ו - 9:30 - 14:00

חיה שמלות ערב
רחוב רוטשילד 54 , ראשל"צ

טלפון: 03-9642844
פקס: 03-9697018
מפת הגעה